Jelenlegi hely

Lovas- és képregény animációs napközi

Időpont: 

2020. augusztus 10-14.


A napközis tábor ideje alatt délelőttönként a felelős állattartással és a lovaglás alapjaival ismerkednek meg a gyerekek a görömbölyi Farkasverem Lovasközpontban.

Megtudhatják, hogy mit eszik a ló, miért fontos a patkó, hogyan kell őket ápolni, de a lovak viselkedésének megfigyelése is fontos szerepet kap a foglalkozások során.

Délutánonként Kovács Csótai Zsófia képzőművész, művésztanár kalauzolja a gyerekeket a képregények világába. Ebben a rajzstílusban a gyermekek kiélhetik fantáziájukat, képességeiket és ügyességüket fejleszthetik a rajzolás terén. Egy játékos témán keresztül maguk a gyermekek találnak ki egy történetet, amelyben rajzolt képregény formájában, kreativitásukat fejlesztve válnak a történet főszereplőjévé, vagy akár szuperhőssé.

Szakmai csoportvezető: Gálné Fáskerti Sára lovasoktató, Kovács Csótai Zsófia képzőművész

Korosztály: 9-14 év

Részvételi díj: 27.000 Ft

Jelentkezés és bővebb információ: Dobos Barbara kulturális szervező (tel.: +36 70 491 2609; email: dobos.barbara@gorombolyimuvhaz.hu) Kérjük, hogy felvilágosításért hétköznapokon 9-15 óra között hívja kollégáinkat.

Általános információk:
– A napközis táborok hétfőtől-péntekig, 8-tól 16 óráig tartanak.
– A napközi előtt 07:30-tól és a napközi után 16:30-ig felügyeletet biztosítunk.
– A részvételi díj napi háromszori étkezést tartalmaz, magában foglalja a belépők árát, illetve az egyéb szakmai költségeket.
– A részvétel feltétele minden esetben a szülői nyilatkozat kitöltése.
– Jelentkezési határidő minden esetben az aktuális napközis tábor kezdete előtti 10. nap.
– A regisztrációt az adott napközis tábornál feltüntetett e-mail címen keresztül tudjuk elfogadni, ahol kérjük megadni a gyermek nevét és életkorát, valamint a szülő nevét, telefonszámát és e-mail címét.
– A jelentkezést követő 1-2 napon belül kollégáink válaszlevélben átfogó tájékoztatást nyújtanak és visszaigazolják a sikeres regisztrációt.

Szervező: Miskolci Kulturális Központ Nonprofit Kft.


fotó: MINAP

Forrás:http://www.ifihazmiskolc.hu/

 

 

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság nem csupán egy új szerep, az anyaság egy átalakulás. Testben, lélekben, és olyan mélységekben, amiről talán soha nem hittük, hogy bennünk léteznek.
Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Tudtátok, hogy június 13. a Magyar Feltalálók Napja? Ezen a napon tisztelgünk a magyar találékonyság és kreativitás előtt, hiszen hazánk számtalan zseniális feltalálót adott a világnak. Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudósunk ezen a napon jegyeztette be a C-vitamin felfedezését, ezért emlékezünk meg évről évre a magyar találmányok és ötletek világáról. Ez egy szuper alkalom arra, hogy otthon ti is egy kicsit feltalálók lehessetek!
Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Tudtátok, hogy van egy nap, ami csak a magyar feltalálóké? Minden év június 13-án ünnepeljük a Magyar Feltalálók Napját, amikor a világot formáló magyar elmék előtt tisztelgünk. Ez egy remek alkalom arra, hogy a gyerekekkel együtt felfedezzük, milyen találmányok születtek hazánkban, és hogy mennyi mindent köszönhetünk ezeknek a zseniális ötleteknek.
Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Magyarország tele van szebbnél szebb forrásokkal, ahol a természet csendje és a tiszta víz varázsa együtt ad élményt. Hoztam pár igazán hangulatos helyet.
Ugrás az oldal tetejére