Jelenlegi hely

Tipegő hálózsák minden évszakra

A gyerekek kényelmes és biztonságos alvása minden szülő számára kiemelten fontos. Azonban a megfelelő tipegő hálózsák kiválasztása nem mindig egyszerű, különösen, ha a szoba hőmérsékletéhez és az évszakhoz is igazodni kell. Ebben nyújt segítséget a TOG-érték, amely a hálózsákok hőszigetelési képességét mutatja meg. Nézzük, hogyan segít a Cseppke tipegő hálózsák kínálata ebben!

Miért hasznos a tipegő hálózsák?

A tipegő hálózsák különlegessége, hogy a gyermek mozgásszabadságát nem korlátozza, ugyanakkor melegen tartja őt az éjszaka folyamán. A takarókkal szemben nem csúszik le a gyerekről, így nem kell aggódni, hogy megfázik​. A Cseppke termékei kifejezetten úgy készülnek, hogy a gyerekek biztonságban és kényelmesen alhassanak.

Mi az a TOG, és miért fontos?

A TOG egy nemzetközi szabvány, amely lehetővé teszi, hogy a különböző vastagságú és anyagú hálózsákok melegségét összehasonlítsuk. Ez különösen hasznos, mert segít meghatározni, melyik típus biztosítja a legideálisabb körülményeket a gyermeked számára. 

A Cseppke tipegő hálózsákok TOG-értékei

A tipegő hálózsákok különböző változatai minden évszakra és hőmérsékletre megoldást nyújtanak:

  • Kánikula zsák (0,5 TOG): a forró nyári éjszakákra ideális választás. Légáteresztő, könnyű pamut anyagból készül, hogy megakadályozza a túlmelegedést.
  • Nyári tipegő hálózsák (0,5–1 TOG): hűvösebb nyári estékre és légkondicionált szobákba ajánlott. Könnyű, de kellően meleg, hogy kényelmes legyen az alvás.
  • Téli ujjatlan hálózsák (1–1,5 TOG): általában ősztől tavaszig használják. Megfelelő választás enyhébb téli éjszakákra, jól szigetelt otthonokba.
  • Hosszú ujjú téli hálózsák (1,5–2 TOG): a hideg téli hónapokra ideális, vastagabb anyagának köszönhetően extra meleget nyújt.
  • Pamutos Cseppke by MerinoGold zsák (1,5–2 TOG): természetes alapanyagokból készült, bőrbarát, és kiváló hőszigetelő tulajdonságokkal rendelkezik.
  • Zimankó Cseppke by MerinoGold zsák (2,5–3 TOG): a leghidegebb éjszakákra tervezték, amikor a szoba hőmérséklete alacsonyabb. Ideális választás nagyon fázós gyerekek számára.

Miért válaszd a Cseppke tipegő hálózsákot?

A Cseppke tipegő hálózsákokat kifejezetten úgy fejlesztették, hogy minden évszakban és helyzetben kényelmet és biztonságot nyújtsanak a gyerekek számára. A hivatalos TOG-mérések garantálják, hogy megbízhatóan segítenek kiválasztani a megfelelő vastagságot, legyen szó a nyári tipegő hálózsákról vagy a zimankó Merino zsákról.

A legfontosabb tanács

Bármilyen TOG-értékű hálózsákot is válassz, mindig vedd figyelembe gyermeked egyedi igényeit és a szoba hőmérsékletét. Az első éjszakákon különösen fontos, hogy ellenőrizd, megfelelő-e számára a hőmérséklet. Így garantálhatod, hogy a tipegő hálózsák valóban a legjobb választás lesz számára!

Szponzorált tartalom


 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Kényes fotó került ki rólad a netre? Tehetsz ellene!

Kényes fotó került ki rólad a netre? Tehetsz ellene!

Egy pillanatnyi meggondolatlanság miatt akár a jövőd is tönkremehet. Tippek és tanácsok, mit kell és érdemes ilyenkor tenni.
Mindennapi maszkjaink – 17 gondolat az álarcokról

Mindennapi maszkjaink – 17 gondolat az álarcokról

„Nincs olyan álarc, amelyik félre ne csúszna néha.” – Idézetek a láthatatlan maszkjainkról.
Répa, szén, lyukas lábas… hóemberépítésre fel!

Répa, szén, lyukas lábas… hóemberépítésre fel!

Gondoltad volna, hogy a z éjszaka sötétjében is mosolygó, házainkat őrző hóembereknek saját ünnepük van? Ha nem, akkor ideje előkeresni a garázsba utolsó alkalommal elrejtett alkatrészeit, közeledik január 18-a, a hóemberek világnapja!
Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

... már ha van nekik ;-) Nem tudom, ti hogy vagytok vele, évekkel ezelőttig azt gondoltam, hogy nincs az mennyiségű szaloncukor, ami nem fogy el decemberben. Általában a Mikulás nap táján vett első zacskók pár nap alatt elfogytak, a fára (vagy inkább csak alá) szánt szaloncukrokat el kellett dugni, hogy megérjék a fadíszítést. Mára változtak az étkezési szokásaink - kevesebb szaloncukrot veszek - és marad az ünnepek után is. Na, attól nem félek, hogy lejár a szavatosságuk, de elgondolkodtam azon, hogy milyen változatos módon lehet még őket felhasználni.
Ugrás az oldal tetejére