Jelenlegi hely

A "Magyarországi Légimentésért Alapítvány" felhívása

A Magyarországi Légimentésért Alapítvány a Magyar Légimentő Nonprofit Kft Miskolci Légimentő Bázisát kívánja támogatni jelen kampány keretei között, melyhez ezúton kéri az Ön, Önök, Cégek, és Vállalatok támogatását.

Segítsünk együtt, Összefogással!

Tisztelt Támogató!
Hazánk légimentését végző Nonprofit Kft már egy tíz éve folyamatosan működő, a magyar sürgősségi ellátásban elismert, professzionális csapattal rendelkező szervezet, akikre tényleg illik a „hétköznapi hősök” cím. A mindennapi működtetés mellett azonban vannak olyan területek, ahol szükséges még fejleszteni, fejlődni. Ilyenek a nem saját tulajdonú légimentőbázisokon lévő hangárok építése, illetve fűthetővé tétele, mely a hidegebb hónapokban nagyban befolyásolja a helikopterek indulásának idejét, továbbá javítani lehetne az új egészségügyi felszerelés, illetve a tartalék egészségügyi eszközök állományán is.

A legkisebb segítség is sokat ér! Támogassuk együtt a Légimentést!

A Miskolci Törvényszék a “Magyarországi Légimentésért” Alapítványt 2015. augusztus 12. napján kelt 15.Pk.60.151/2015/2. számú végzésével vette nyilvántartásba.

Alapítványunk 2015. nyarán civil kezdeményezés eredményeként jött létre, melynek legfontosabb célja a légimentés működésének, tárgyi és infrastrukturális fejlesztésének támogatása, illetve azon cél elérése, hogy tevékenységünkkel társadalmi tudatformáló szerepet töltsünk be, kapcsolatot létrehozva a lakosság és a magyar légimentés között.
2015. december 18-án együttműködési megállapodást kötött az ország területén mentőhelikoptereket üzemeltető 100%-ban állami tulajdonú Magyar Légimentő Nonprofit Kft. és alapítványunk.

A Magyarországi Légimentésért Alapítvány a Magyar Légimentő Nonprofit Kft Miskolci Légimentő Bázisát kívánja támogatni jelen kampány keretei között, melyhez ezúton kéri az Ön, Önök, Cégek, és Vállalatok támogatását.

Napjainkban egyre több baleset, és súlyos betegségek szedik áldozataikat. Sajnos nincs rosszabb, megrázóbb mint, amikor tehetetlenül állunk és várunk és hiába adnánk oda mindenünket hogy segítsünk!

Kérjük segítségüket, hogy a Miskolci Légimentő Bázis részére biztosítani tudjuk az alábbi eszközt, hogy megkönnyítsük munkájukat!

Mire is szeretnénk: egy folyadék kimutatására alkalmas GE Vscan Dual Probe típusú Ultrahang készüléket, melynek az ára 2.000.000.- Ft+ áfa! 
https://www.youtube.com/watch?v=LJCLrf_7kYw

Kérem Önöket, hogy támogassák céljainkat, a legcsekélyebb összeget is hálásan köszönjük!

A megosztásokat megköszönjük! 
További információ: a Magyarországi Légimentésért Alapítvány facebook oldalán, valamint a legimentesert@gmail.com email címen.

 

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Tíz étel, amit a 10 éve gyereked is elkészíthet a nyári szünetben

Tíz étel, amit a 10 éves gyereked is elkészíthet a nyári szünetben

A szülői stresszfaktor egyik okozója a nagy ebédkérdés, amihez nemcsak a mikor mit főzzek, de a megeszi-e a gyerek is hozzájárul. Van pár tippünk kezdőknek és haladóknak.
Figyelemzavar: 5 hatékony módszer a mindennapi élet könnyítésére

Figyelemzavar: 5 hatékony módszer a mindennapi élet könnyítésére

Miért nehéz a mindennapi rutin figyelemzavarral? Reggel elindulni, iskolába vagy munkába érkezni időben, elintézni a fontos dolgokat, nem elfelejteni az uzsonnás dobozt, a határidőt vagy a kulcsokat – ezek a napi rutinfeladatok sok embernek automatikusak. De figyelemzavarral élőknek gyakran épp ezek a kis dolgok jelentik a legnagyobb kihívást.
Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Tudtad, hogy minden évben július első szombatja a Nemzeti Ölelés Napja Magyarországon? Bár nálunk ez a nap még nem tartozik a legismertebb jeles napok közé, épp ezért különleges alkalom, hogy egy kicsit megálljunk és figyelmet szenteljünk annak, mennyit számít egy szeretetteljes ölelés a mindennapokban.
Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Mondjuk ki nyíltan: a családanya/háziasszony szerepkör nincs versenyben a legmagasabb presztízzsel bíró tevékenységek között. Azt a bejelentést, hogy valaki éppen GYES-en van Uram bocsá’ főállásban menedzseli a háztartást és a családot, a legritkább esetben fogadják vallásos áhítattal. Finomak voltunk? Szerintünk is.
Ugrás az oldal tetejére