Jelenlegi hely

Zöldpillangó Családi Napközi - Miskolc

Név: Gyermekláncfű Alapítvány
Cím: 3521 Miskolc-Szirma, Magyar László út.12.

E-mail: info@zoldpillango.hu

Név: Gyermekláncfű Alapítvány
Cím: 3521 Miskolc-Szirma, Magyar László út.12.
Telefon:


Vezető:

Maros Bernadett 

06-30-856-7954 info@zoldpillango.hu

A Zöldpillangó Családi Napközit a GYERMEKLÁNCFŰ ALAPÍTVÁNYüzemelteti 2007. november 28 óta. A napközi Miskolc-Szirmán, zöldövezetben a belvárostól mindössze 5-km-re található. Gépkocsival, helyi buszjárattal kényelmesen megközelíthető.
A kertvárosi csendes környezet, a jó levegő kellemes hangulatot, megfelelő helyet és körülményt biztosít a napközinek. A gyermekeket 1-7 éves korig fogadjuk, és összesen 7 gyermek számára nyújtunk kényelmes férőhelyet. A gyermekekkel több éves gyakorlattal rendelkező 2 fő szakképzett óvónő foglalkozik. A helyiségek berendezésénél, a bútorzat kialakításánál a biztonság mellett arra törekedtünk, hogy a szobák családias hangulatot sugalljanak.

forrás: http://www.zoldpillango.hu/

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

A válás önmagában is komoly veszteség egy gyermek számára. A szülők útjai ugyan különválnak, de a gyermek számára mindketten örökre a szülei maradnak. Éppen ezért különösen fájdalmas, amikor a szülők közötti konfliktus nem ér véget a különválással, hanem a gyermek válik a harc eszközévé.
Itt a 2026/2027-es tanév tervezett rendje – ezekre a dátumokra érdemes figyelni!

Itt a 2026/2027-es tanév tervezett rendje – ezekre a dátumokra érdemes figyelni!

Bár még javában tart a nyári szünet, már megjelent a 2026/2027-es tanév rendjének tervezete. A dokumentum alapján már látszik, mikor kezdődik a tanév, mikor várhatók a szünetek, valamint mikor zárul az első félév.
40 felett az élet – Életközepi kérdések

40 felett az élet – Életközepi kérdések

„Az élet első fele a szöveg megírásának jegyében telik, a második fele pedig a kommentár elkészítése ehhez a szöveghez.” Hogyan simíthatjuk ki az életközepi válság hepehupáit? A megoldást magam is keresem.
Mindennapi mérgeink

Mindennapi mérgeink

Gondolkodtál már azon, hogy egy-egy furcsa, makacs tünet mögött mi állhat, amire látszólag nincs semmi magyarázat? Mi van, ha a valódi okot a nap mint nap használt kozmetikumaink és vegyszereink összetevői között kell keresnünk?
Ugrás az oldal tetejére