Jelenlegi hely

2016. január 6.

Kedves [név]!

 

Boldog Új Évet kívánunk Olvasóinknak, Nektek!

Elmúltak az ünnepek. Megkezdődött az új év, végre havazik is. Új év, új feladatok, új kihívások. Rengeteg változás, reméljük sok jó lesz köztük. Megpróbálunk most is segíteni hírlevelünkkel, a miskolc.imami.hu-val. De persze kínálunk programokat is, ahogy eddig.

 

Munkaszüneti napok 2016-ban

Először is a legjobb hírt közöljük Veletek, így ünnepek után. Mikor pihenhetünk ismét. Részletes adatokkal, táblázatba foglalva szedtük csokorba Nektek mindezt. KATTINTS IDE ÉS NÉZD MEG!

 

Nyerj a csoportodnak! 

Ez egy kis nyereményjátékkal egybekötött bölcsi, ovi, suliválasztó. Célja, hogy a szülők véleményével segítse az intézményválasztás előtt álló többi családot. MINDHÁROM PÁLYÁZATOT MEGTALÁLOD ITT!

 

Vízkereszt - a három királyok ünnepe 

De ne felejtkezzünk el január 6-áról sem. Nálunk most ér véget a karácsonyi ünnepkör, sokaknál azzal, hogy kidobják a karácsonyfát, másoknál most kezdődik. De nézzük meg a népszokásokat. ÉRDEKEL, ELOLVASOM!

 

Mások Másképpen

Ez egy miskolci alapítvány, amely ingyenes segítséget nyújt sérült gyermekeket nevelő szülőknek és megváltozott munkaképességű személyeknek. IDE KATTINTS!

 

Esélyegyenlőségi fogadóórák

Innen megtudhatjuk, hol és mikor kaphatunk tanácsot esélyegyenlőségi kérdésekben megyénkben, januárban.  ÉRDEKEL, MEGNÉZEM!

 

Ha úgy gondolod, hogy anyuka és kismama ismerőseid számára is hasznos olvasnivalókat kaptál ebben a levélben, küldd tovább nekik! Még több hírt, cikket, olvasnivalót találsz a Miskolc.imami FACEBOOK OLDALÁN!

 

Családoknak ajánlom a programokat

 

- Kéz a Kézben szülőklub - folytatódik sérült gyermekek szülei számára szervezett klubunk péntekenként. Sok érdekes, hasznos programot szervezünk közösen. IDE KATTINTS!

- Önismereti tanfolyam az asztrológia tükrében - újraindul ez a kiscsoportos  önfejlesztő képzés a Holdamban.  ÉRDEKEL, MEGNÉZEM!

"Kicsik és Nagyik" fóruma - a Vörösmarty Művelődési Házban, ahol bemutató foglalkozást is láthatnak kicsik és nagyik. IDE KATTINTS!

- Állatmentő Mobil Közösség - Igaz, nem program, (bár az is lehet) hanem életmód, de fontos egész évben. Így szilveszter után főként, hogy figyeljünk az utcákon kóborló állatokra. MEGNÉZEM, ÉRDEKEL!

 

Nézd meg a további PROGRAMOKAT! És ha szeretnéd, hogy családoknak szóló programról tudósítsunk - ha tudsz olyan programról a megyében, amiről mi nem -, írd meg nekünk az info-miskolcimami@gmail.com oldalra. Köszönjük!

 

 Egy weblap a Miskolc és Borsod-Abaúj-Zemplén megyei családok, anyukák és kismamák számára, melynek szerkesztője a Miskolci Otthon Segítünk Alapítvány.

Az alapítvány segítő munkájáról ITT olvashatsz.

 

Segítséget kérhetsz: miskolciotthonsegitunk@gmail.com 30/905-8113

 

Szép hétvégét!

Szeretettel:

 

Juli Mami

 Ezt a levelet azért kaptad, mert regisztráltál a miskolc.imami.hu weboldalon. 

  Ha nem szeretnél több ilyen emailt kapni, az alábbi linkre kattintva egyetlen gomb nyomással törlünk az adatbázisból: [leiratkozási link]

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin közkedvelt szabadtéri eszköz, azonban azt szem előtt kell tartani, hogy nem játék, hanem akrobatikus sportszer. A nem megfelelő használata sok balesetet okozhat.
A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Július 30. az a nap, amikor a barátságokat ünnepeljük. Az ENSZ által is elismert Barátság világnapja nemcsak arról szól, hogy felhívjuk egy régi barátunkat vagy megköszönjük a társaságot valakinek, aki fontos számunkra, hanem arról is, hogy a család legkisebb tagjai is megtanulják, milyen értékes a barátság.
Ugrás az oldal tetejére