Jelenlegi hely

Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona

Címe: 3950 Sárospatak, Rákóczi út 1.
  Telefonszáma: 47/311-039
  E-mail címe: refi@reformatus-sp.sulinet.hu

Az intézmény megnevezése: Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona
  Címe: 3950 Sárospatak, Rákóczi út 1.
  Székhelyének megyéje: Borsod-Abaúj-Zemplén
  Az intézmény vezetője: Nagy-Baló Csaba
  Beosztása: intézményvezető
  Telefonszáma: 47/311-039
  E-mail címe: refi@reformatus-sp.sulinet.hu
  Ellátott alapfeladatok: általános iskolai nevelés-oktatás (alsó tagozat), általános iskolai nevelés-oktatás (felső tagozat), 4 évfolyamos gimnáziumi nevelés-oktatás, 5 évfolyamos gimnáziumi nevelés-oktatás, kollégiumi nevelés-oktatás
  A fenntartó megnevezése: Tiszáninneni Református Egyházkerület
  A fenntartó címe: 3525 Miskolc, Kossuth utca 17.
  A fenntartó típusa: egyházi jogi személy
  A fenntartó képviselője:
Csomós József
  Beosztása: püspök
  A fenntartó e-mail címe: phivatal@tirek.hu

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Tudtátok, hogy június 13. a Magyar Feltalálók Napja? Ezen a napon tisztelgünk a magyar találékonyság és kreativitás előtt, hiszen hazánk számtalan zseniális feltalálót adott a világnak. Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudósunk ezen a napon jegyeztette be a C-vitamin felfedezését, ezért emlékezünk meg évről évre a magyar találmányok és ötletek világáról. Ez egy szuper alkalom arra, hogy otthon ti is egy kicsit feltalálók lehessetek!
Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Tudtátok, hogy van egy nap, ami csak a magyar feltalálóké? Minden év június 13-án ünnepeljük a Magyar Feltalálók Napját, amikor a világot formáló magyar elmék előtt tisztelgünk. Ez egy remek alkalom arra, hogy a gyerekekkel együtt felfedezzük, milyen találmányok születtek hazánkban, és hogy mennyi mindent köszönhetünk ezeknek a zseniális ötleteknek.
Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Magyarország tele van szebbnél szebb forrásokkal, ahol a természet csendje és a tiszta víz varázsa együtt ad élményt. Hoztam pár igazán hangulatos helyet.
MegaPapír rajzpályázat 2025 - 1.000.000 Ft összértékű nyereménnyel

MegaPapír rajzpályázat 2025 - 1.000.000 Ft összértékű nyereménnyel

Pályázat típusa: rajzpályázatKorosztály: óvodások és általános iskolás alsó tagozatosokBeküldési határidő: 2025. június 10.
Ugrás az oldal tetejére