Jelenlegi hely

CSAK MI öten és 3 nap fürdőzés (Beküldő: Nagyné Kovács Csilla, Hajdú-Bihar megye)

Balmazújvároson élünk a mi kis családunkkal: apa, anya és 3 gyönyörű gyermek, mindhárom fiú.

A fiúk Testvér kategórában megnyerték a Hajdúk Szépe szépségversenyt, aminek nagyon örültünk és a nyereményünk egy 2 éjszakás, fürdőbelépős pihenés volt Hajdúböszörményben.

Örültünk, de azért kicsit vicces volt, mert a szomszéd városba mentünk üdülni (kocsival kb. 12 perc), na sebaj, vártuk, készülődtünk és annyira jól sikerült!!!

Teljesen mindegy volt, hogy hol vagyunk, mert csak MI voltunk, Mi öten, se mobil, se tv, se csekkek, se gondok és bajok.  

Nagyon jól éreztük magunkat, és csak úgy elrepült az idő. Sajnálták is a fiúk, hogy haza kellett mennünk.

A fiúk még elég kicsik: Kristóf 5 éves, Zsombor és Olivér (ikrek) 3 évesek, úgyhogy a fürdőzésnél jobb program nem is kellett. 

Mi még nem jártuk a hajdúböszörményi fürdőben, de nagyon tetszett, gyerekekkel is ideális, nagyon jó a pancsoló, van csúszda, igaz azt csak az 5 évesünk próbálta ki, a medence vize kellemes, nagyon tetszett és vissza fogunk menni, ebben biztos vagyok.

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Tudtad, hogy minden évben július első szombatja a Nemzeti Ölelés Napja Magyarországon? Bár nálunk ez a nap még nem tartozik a legismertebb jeles napok közé, épp ezért különleges alkalom, hogy egy kicsit megálljunk és figyelmet szenteljünk annak, mennyit számít egy szeretetteljes ölelés a mindennapokban.
Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Mondjuk ki nyíltan: a családanya/háziasszony szerepkör nincs versenyben a legmagasabb presztízzsel bíró tevékenységek között. Azt a bejelentést, hogy valaki éppen GYES-en van Uram bocsá’ főállásban menedzseli a háztartást és a családot, a legritkább esetben fogadják vallásos áhítattal. Finomak voltunk? Szerintünk is.
Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság nem csupán egy új szerep, az anyaság egy átalakulás. Testben, lélekben, és olyan mélységekben, amiről talán soha nem hittük, hogy bennünk léteznek.
Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Tudtátok, hogy június 13. a Magyar Feltalálók Napja? Ezen a napon tisztelgünk a magyar találékonyság és kreativitás előtt, hiszen hazánk számtalan zseniális feltalálót adott a világnak. Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudósunk ezen a napon jegyeztette be a C-vitamin felfedezését, ezért emlékezünk meg évről évre a magyar találmányok és ötletek világáról. Ez egy szuper alkalom arra, hogy otthon ti is egy kicsit feltalálók lehessetek!
Ugrás az oldal tetejére